Logo

A6 Quatro

Број на оглас: 3341457 | Објавен на: 18.08.2019, 21:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 7.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


A6 quatro so ful oprema i novi gumi zimski i letni

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Blagoja

Потврден огласувач