Logo

Bandasi Bandazi Aluminium 15-ki Citroen

Број на оглас: 3341495 | Објавен на: 30.06.2020, 13:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 210 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Aluminium 15-ki bandasi za Citroen
so 4 strafovi

 Скопје    Општина:Илинден

Прати Е-Маил

 Dragisha

Потврден огласувач