Logo

WIN SLOT CASINO Skopje ima potreba od personal

Број на оглас: 3341634 | Објавен на: 27.08.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Останато

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Добро

Цена: 17.000 МКД

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


WIN SLOT CASINO Скопје, на локација Тафталиџе - Млечен ресторан, има потреба од оператори/операторки за работа на каса, во три смени.
Почетна плата : 17.000 ден.
Сите заинтересирани можат да го испратат своето CV на e-mail:
ognen_popovski11@yahoo.com
или да се јават на тел.бр. : 076 -246-846

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач