Logo

ASUS K550LB

Број на оглас: 3341693 | Објавен на: 26.03.2020, 09:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: ASUS

Xaрд диск HDD: 1 TB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Intel Core i5

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 15.499 МКД

15.999 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


- Лаптопчето е одлично сочувано, штотуку му помина гаранцијата има мали траги на користење што е сосема нормално по 2 години употреба. Доста моќен, погоден за секоја намена, ги тера и од новите видео игри.

Доаѓа комплет со адаптер и батерија што е користена не повеќе од 30тина пати.

ПОСЛЕДНА ЦЕНА Е: 15499 МКД | 250 EUR!

За замена друга цена!

* Со тазе инсталиран оперативен систем по ваша желба.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач