Logo

scooter

Број на оглас: 3341750 | Објавен на: 14.11.2019, 13:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


se prodava scuter 50cc 2017 vo ispravna sostojba poveke info na tel 070308559 dobre

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Dobre

Потврден огласувач