Logo

SEAT ALTEA 2.0 TDI 125 KW 2007 FRETRACK 4x4 FULL OPREM

Број на оглас: 3341890 | Објавен на: 02.10.2019, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 4.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata sega uvezeno od ch bez. Carina vredit da se vidit
Za pojke info tel 070 610 177

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 shpendi

Потврден огласувач