Logo

VW PASSAT 1.6 tdi desen volan

Број на оглас: 3341896 | Објавен на: 16.08.2019, 13:14
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 3.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2012 god
Desen volan
Udren pozadi
Info na 076-590-454

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Pane

Потврден огласувач