Logo

🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭VW TOURAN 1.9 TDI 6 BERZINI 2005 FULL OPREM

Број на оглас: 3341901 | Објавен на: 17.08.2019, 18:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata sega uvezeno ot ch vi mnogu ekstra sostojba e. Perva reg vo 13 08 2020
Mozit da se vidit vo sekoe vreme
4 NOVI GUMI
EURO KUKA
GREACI NA SEDISTA
SENZORI ZA PARKING I DRUGI
Za pojke info tel 070 610 177

  Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

  shpendi

Потврден огласувач