Logo

SCANIA KIPER

Број на оглас: 3342158 | Објавен на: 26.08.2019, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Scania 114 380 (2003godina) Euro 3.
Registrirana cela godina,novi gumi.
Cena po dogovor.

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Млаз Инженеринг Транспорт

Потврден огласувач