Logo

Audi a3 1.9 tdi 105 ks 2008 god!!!

Број на оглас: 3342194 | Објавен на: 14.08.2019, 15:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 5.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba registrirano cela godina!!! Bord kompjuter,tempomat,greaci na sedista,el na predni i zadni stakla,klimatronik!!!

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  vasko

Потврден огласувач