Logo

Digitalna mikseta YAMAHA 01V96 Version2

Број на оглас: 3342398 | Објавен на: 06.08.2020, 01:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 850 €
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Миксети

Вид на оглас: Се продава


Миксетата е во одлична состојба. Покрај миксетата, цената опфаќа и
-кабел за струја ( AC Power Cord),
-USB кабел за конекција со компијутер,
-оригинален YAMAHA софтвер за синхронизација со компијутер (Studio Manager Version 2 software)
-метален држач за монтирање на сталак ( Rack mount Kit) ,
- упатство за употреба (User's manual) и
- упатство за инсталација на софтвер за синхронизација со PC (Studio Manager Version 2 software)

----- Без замена ------

 Христо

Потврден огласувач