Logo

Pezo Partner 1.9d 2007god full oprema

Број на оглас: 3342508 | Објавен на: 23.08.2019, 10:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: Partner

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: 3.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Redovno servisirana so servisna kniska kupena vo MK prv gazda zelen karton reg do 25.03.2020 komplet servis napraven so rebrast kais. Se Prodava hitno poradi zaminuvanje vo stranstvo !!!

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Boban

Потврден огласувач