Logo

FALKEN M+S HS 449 195 x 65

Број на оглас: 3342532 | Објавен на: 13.11.2019, 23:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


FALKEN M+S HS 449 195 x 65 R 15,
4 parcinja za 1500 denari fixno.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач