Logo

Se prodava oprema za pekara

Број на оглас: 3342663 | Објавен на: 09.09.2019, 20:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Леб - бели печива - Пекара

Вид на оглас: Се продава


Pecka duvalka 800evra
Laminator 1300evra
Mikser 300 evra
Obicna pecka na struja 3etazna 250evra
Friteza na plin 150 evra

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Dejan

Потврден огласувач