Logo

Seat Cordoba

Број на оглас: 3342679 | Објавен на: 23.09.2020, 00:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Cordoba

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat kordoba 1.4 tdi ne e registrirana

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 stefan

Потврден огласувач