Logo

Tomos so pumpa za prskane

Број на оглас: 3343225 | Објавен на: 07.12.2019, 18:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Vo mnogu dobra sostojba so pumpa za prskane...motorceto moze da SE iskoristi I za drugi nameni

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 bosko

Потврден огласувач