Logo

AUDI A4 B5 S-line

Број на оглас: 3343469 | Објавен на: 12.09.2019, 12:36
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.400 €
2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A4 B5 S-line Avant 1.9 TDI 110ks vo odlicna sostojba.Bez zameni.

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач