Logo

Соби во центар охрид

Број на оглас: 3343533 | Објавен на: 10.08.2020, 08:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 200 m²

Спрат: 2

Греење: Струја

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


ИЗДАВАМ СОБИ ВО ЦЕНТАР ОХРИД ПОЗАДИ ТАМАРО МАРКЕТ СЕКОЈА РАСПОЛАГА СО ПОСЕВНА БАЊА,БАЛКОН,ТВ,КАБЛОВСКА,ИНТЕРНЕТ,ПАРКИНГ,ИМАМЕ И 2 КУЈНИ КОМПЛЕТ ОПРЕМЕНИ И 50 СТОЛОВИ СО МАСИ,ЗА ПОДЕТАЛНО ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА НАШАТА ВЕБ СТРАНА WWW.JOLESKI.MK,ILI BOOKING:JOLESKI ACCOMMODATION, ВЕ ОЧЕКУВАМЕ.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

  Томе

Потврден огласувач