Logo

Arora 150 cc

Број на оглас: 3343908 | Објавен на: 26.03.2020, 22:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2007

Модел: Arora

Цена: 180 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Ispravna sostojba moze i zamena za telefon
ili za aluminiumski badashi 15ki so 4 strafa

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Корисник

Потврден огласувач