Logo

Golf 4 1.9tdi

Број на оглас: 3344109 | Објавен на: 22.07.2020, 14:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba napraven servis proba vo sekoe vreme

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач