Logo

Bmw 118d

Број на оглас: 3344132 | Објавен на: 16.02.2020, 12:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 118

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.500 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Napraven golem servis. Zameneti set potisna zamaec druklager lamela 4 novi amortizeri so 5g.garancija glanc novi gumi.Vo top sostojba!registrirana do 10 mesec 2020 mozna zamena za audi 4 nad 2005g

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач