Logo

Se prodava dukan

Број на оглас: 3344140 | Објавен на: 15.02.2020, 07:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 13 m²

Греење: Струја

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dukan na odlicna lokacija so razraboten biznis i moznost za prodolzuvanje so rabota seuste aktiven.

Tel za kon : 071213992

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 pepi

Потврден огласувач