Logo

Stan za izdavanje

Број на оглас: 3344584 | Објавен на: 11.09.2019, 16:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 42 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2019

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Kemal Ataturk no.20

Цена: 200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Nov stan, opremen so nova bela tehnika (inverter, sporet, frizider, masina za perenje alista, pravosmukalka, televizor, site pod garancija), nova kujna, novo kupatilo, novi lusteri i namestaj. Prioritetni musterii, mlad par bez mali deca, 1 do 2 mladi lica vo raboten odnos, 2 do 3 studenti.

  Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

  Bujar

Потврден огласувач