Logo

Prodavam Peugeot 207 1.4 HDI neuvezen

Број на оглас: 3344608 | Објавен на: 19.01.2020, 22:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 14 kw / 19 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dobro socuvana kola so kolata ima 4 zimski gumi i sment akumulator klata e kupena od prv gazda i redovno servisirana koata ima i zelen karton cena po dogovor
Pere 070 458 958

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ххххх

Потврден огласувач