Logo

Kamaz

Број на оглас: 3344649 | Објавен на: 23.02.2020, 08:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Proizveden 96 ne registriran trupcar moze zamena za kola do 2000/3000 evra

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 vane

Потврден огласувач