Logo

MERCEDES E 220 DIESEL 95 KS ELEGANCE 1997 GODINA

Број на оглас: 3344824 | Објавен на: 12.09.2019, 17:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e zacuvana vnatresno ima ispravna klima ,servisiran e ulje vo motor ,ulje menuvac,ulje deferinicijal,filtri site pred 500 km,prednica komplet nova,atestirana kuka ,nadvoresno ima mali zabeleski raboti perfektno registriran do 11.2019

286000km

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  tose

Потврден огласувач