Logo

Apple iPhone 7 (All Colors)

Број на оглас: 3344868 | Објавен на: 02.07.2020, 10:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: Iphone

Боја: Останато

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 1 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


-Apple iphone 7 32Gb
(Site boi)
-Neverlock, doneseni od CH

https://www.instagram.com/mobika_mk/

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 mobika

Потврден огласувач