Logo

Apple iPhone 7 Plus (All Colors)

Број на оглас: 3344875 | Објавен на: 01.02.2020, 12:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: Iphone

Боја: Останато

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 1 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


-Apple iPhone 7 Plus 32GB
(Site boi)
-Neverlock

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 mobika

Потврден огласувач