Logo

Kamin

Број на оглас: 3345377 | Објавен на: 13.09.2019, 15:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 111.111 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Koristen edna sezona, moze da se povrze ss parno, kako nov e

CENA PO DOGOVOR

Za informacii:
Filip: 070791225 na viber

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач