Logo

TRPEZARISKA MASA OD MASIVNO DRVO

Број на оглас: 3345633 | Објавен на: 22.11.2020, 17:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


SE prodava TRPEZARISKA MASA od MASIVNO drvo malku koristena Cena povolna
INFORMACII NA TELEFON
072205147 ALEKSANDAR

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 METODI

Потврден огласувач