Logo

Moze zamena za IVECO KOMBE 078381241

Број на оглас: 3346319 | Објавен на: 11.09.2019, 22:23
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 101 kw / 137 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba moze zamena za iveco kombe so moja doplata tel za kontakt 078381241

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  bojan

Потврден огласувач