Logo

17ki 8J17 ET41 5x112

Број на оглас: 3346463 | Објавен на: 30.03.2020, 23:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 17

Ширина на бандаж: 8J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: Останато

Ширина на гума: 235

Висина на гума: 45

Дијаметар на гума: 17

Цена: 375 €

380 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


17ki volkswagen bandazi so letni gumi 235/45/17
Prednite gumi se skoro novi proizvedeni 2019ta godina a drugite dve 2016ta

 Радовиш    Општина:Конче

Прати Е-Маил

 Recep

Потврден огласувач