Logo

MEGA KAMION

Број на оглас: 3346672 | Објавен на: 24.02.2020, 20:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 25 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA MEGA KAMION VOLVO - 11.2012

GUMI PREDNI 315 / 60 - 70%
POGON 295 / 60 - 100%
PRIKOLKA 435 / 50 -19.5

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Boki

Потврден огласувач