Logo

Se prodavaat dve kuki

Број на оглас: 3347805 | Објавен на: 13.07.2020, 21:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 360 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 640 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 2000

Година на реновирање: 2010

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 4 Паркинг места

Ориентација: Северозапад

Адреса: 18.noemvri

Цена: 170.000 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Celosna opremena kuka vo blizina na centarot na gradot

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Elber