Logo

Golf 4

Број на оглас: 3348168 | Објавен на: 12.09.2019, 22:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 400000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava hitno golf 4 vo extra sostojba

  Валандово

Прати Е-Маил

  Sasko kostadinov

Потврден огласувач