Logo

Touareg 2.5 tdi 05g zamena

Број на оглас: 3348182 | Објавен на: 26.03.2020, 14:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touareg

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 163 kw / 222 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.400 €

64.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam toureg 2.5 tdi 2005 g automatic tiptronik vo dobra sostojba se e ispravno se funkcionalno na nego mozi I zamena za povece information na telefon 070.522.689...078.845.983

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач