Logo

Se prodava Hyundai Tucson 2007

Број на оглас: 3348198 | Објавен на: 10.08.2020, 14:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Tucson

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 104 kw / 141 ks

Цена: 6.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Hyundai Tucson 2007 godina max socuvan i servisiran redovno.
Realna kilometraza so garancija - 160.000km
4 novi gumi
Donesena od Italija
Tel za kontakt: 075-772-237

 Дебар    Општина:Центар Жупа

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач