Logo

Twingo

Број на оглас: 3348321 | Објавен на: 17.02.2020, 20:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Twingo

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 77 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ispravno, benz-plin
Kontakt
070 599 769

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 acko

Потврден огласувач