Logo

Seme detelina ( lucerka ) debarka, ekstra cena

Број на оглас: 3348545 | Објавен на: 19.02.2020, 11:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 180 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Semeto e od rekolta 2019g, selektirano,

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 blagoj

Потврден огласувач