Logo

ПРОДАВАМ ДУЌАН

Број на оглас: 3348663 | Објавен на: 27.06.2020, 06:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 20 m²

Греење: Друго

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАВАМ ДУЌАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА КРУШЕВО со комплетна документација.
ДУЌАНОТ е нето корисна површина 20 m2, дополнително МАГАЦИН и САНИТАРЕН ЈАЗОЛ.
ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 071-330-635

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Suzuki

Потврден огласувач