Logo

Alfa 147jtdm 1.9 120ks 2006god

Број на оглас: 3349005 | Објавен на: 14.02.2020, 22:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Reg do 4m2020god so oprema se si raboti klimatronik tempomat komandi na volan elek na site stakla 4zimni gumi servisirana smeneto lamela cel set zamaec ulje filteri se komplet prednica i zadnica kamen stegnata 217000km cena za kes ekstra

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Stole

Потврден огласувач