Logo

Citröen C3 - Pluriel

Број на оглас: 3349070 | Објавен на: 17.01.2020, 15:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C3

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 2.150 €

2.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ITNO SE PRODAVA ! 1.4 HDI. (Krovot za otvaranje / zatvaranje ne funkcionira)

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 Bujar

Потврден огласувач