Logo

Se prodava luster

Број на оглас: 3349563 | Објавен на: 30.06.2020, 19:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Вид на оглас: Се продава


Luster vo dobra sostojba.

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Kosta

Потврден огласувач