1 / 2
Motorni Pili / Motorna Pila
4.200 МКД
Цената е фиксна
30.01.2023 14:00

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нови Моторни пили БАИКАЛ
Должина на мач 45cm , 32 заби ланец
2.2 kw , 52cc
Праќаме по карго

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Шумски машини

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
072253621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам