Logo

Perac na pritisok michelin

Број на оглас: 3351610 | Објавен на: 31.07.2020, 13:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Вид на оглас: Се продава


Perac pod pritisok michelin nov neodpkuvan
110bar
1400w

 Виница    Општина:Зрновци

Прати Е-Маил

 Vane

Потврден огласувач