Logo

elecrolux motor i filtri za voda

Број на оглас: 3351649 | Објавен на: 11.10.2019, 10:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


motor za masina za perenje electrolux so kumplung
razni filtri za voda

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Миле

Потврден огласувач