Logo

Ford fiesta 1.3 endura

Број на оглас: 3351702 | Објавен на: 07.04.2020, 00:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Одлична состојба

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач