Logo

Pezo 106

Број на оглас: 3351758 | Објавен на: 28.05.2020, 22:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 106

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 48 kw / 65 ks

Цена: 1.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Moze i zamena, avto skola

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 vanco

Потврден огласувач