Logo

Gliser 4.5m Johnson 70 VRO

Број на оглас: 3351917 | Објавен на: 19.02.2020, 10:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.200 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Registriran za 6 osobi vo dobra sostojba

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 viktor

Потврден огласувач