Logo

Kariki za MZ

Број на оглас: 3352477 | Објавен на: 10.09.2019, 20:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: MZ

Вид: Туринг

Година: 1981

Модел: 1970

Километри: 65000

Цена: 1.600 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


4 parcinja kariki i platinka 38 ca klip

 Валандово

Прати Е-Маил

 Sead

Потврден огласувач